Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 47

Peter Klock: Hagymás és gumós virűágcsodák. Fajok, fajták, kerttervezési ötletek. Ford.: Vati Eszter. Bp., én., Unikornis. Kiadói papírkötés.
20384.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Oetker sütemény-receptek. Bp.,én., Révai, 31 p. Kiadói papírkötés, foltos
20385.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szűcs Ervin: A tagosításról. A tagosítás gazdasági jelentőségének és a 34.700/1935. I. M. sz. rendeletnek ismertetése. Az Alsódunántúli Mezőgazdasági Kamara kiadványai 1936. 1. sz. Kaposvár, 1936, Somogymegyei Nyomda R.T., 36 p. Kiadói tűzött papírkötés. + Jeszenszky Árpád: Útmutató a gyümölcs és zöldségfélék értékesítésre. (Bp., 1944), M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium, 102+(10) p. Kiadói papírkötés, ázott, foltos, rossz állapotban.
20386.

Rufpreis:
1 000 HUF

The Art of Cold Cookery. The Electric Domestic Refrigerator and Home Freezer Handbook. London, 1957, British Electrical Development Association. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, sérült gerinccel, kissé hullámos.
20387.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fülöp Margit: Mindenki szakácskönyve. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, sérült, viseltes állapotban.
20388.

Rufpreis:
1 600 HUF

Mauthner Kertészeti Káté 1942. Bp., 1942., Mauthner Ödön. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, a címlap foltos, rajta névbejegyzés, a borító kissé elvált a könyvtesttől. + 1930 Barta és Társa 33 számu rádió árjegyzék. 1930. május. Borító nélküli példány.
20389.

Rufpreis:
1 800 HUF

Rákóczi János : Konyhaművészet. - - receptjei. Bp., 1964., Minerva. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, benne más receptlapokkal is.
20391.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hatvany Lili: Ételművészet, életművészet. Szerk.: - -. I. könyv: Györki Béla: Az étel művészete. II. könyv: Arthur MacGowern: Az élet művészete. Bp.,[1937],Színházi Élet,(Athenaeum-ny.), 256+32 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, a címlapon és az első lapon szakadással.
20392.

Rufpreis:
1 200 HUF

4 db szakácskönyv: Lajos Mari - Hemző Károly: 99 ünnepi étel 33 színes ételfotóval.; 99 körítés és főzelék 33 színes ételfotóval.; 99 leves 33 színes ételfotóval.; 99 gyümölcsös édesség 33 színes ételfotóval. Bp., 1984-1989, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, vegyes állapotban.
20393.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1998 Hacienda Borház prospektusa. Haránt-alakú papírkötés, 22 sztl. lev.
20394.

Rufpreis:
1 400 HUF

Rajczi Rezsőné: Húsmentes reform szakácskönyv. Több mint 200 ízletes, olcsó és egészséges étel leírása. Bp., 1990, Népszava. Negyedik kiadás. Kiadói tűzött papírkötés.
20398.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mann Endre: Sütemények és édességek. Bukarest, 1965, Meridiane. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
20399.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF