Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 47

Pálinkás Gyula - Feyér Piroska (szerk.): Szőlészeti és borászati zsebkönyv. Bp., 1960, Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kisebb ázásnyomokkal, belül jó állapotban.
20372.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ángyán János - D.-né Mittag Margit: A diétás konyha a mindennapos gyakorlatban. Dr. Ángyán János egyetemi ny. r. tanár jóváhagyásával a Pécsi Erzsébet Tudományegyetem Belklinikájának gyakorlata alapján összeáll. D.-né Mittag Margit a belklinika diétás tanársegédje.  I.: A szív, a vérkeringés és a vese megbetegedéseinek étrendje. II.: A gyomor-, bél-, máj- és epehólyagbetegségek étrendi ellátása. III.: A lázas megbetegedések, a tuberkulózis, a vészes vérszegénység, a Bazedow-kór és az idült székrekedés étrendje, soványító és hízlaló étrend. IV.: A cukorbetegek étrendje. Bp.,(1933.),Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a IV. fejezet "címtáblája" hiányzik.
20373.

Rufpreis:
1 400 HUF

Örösi Pál Zoltán: Kis méhészkönyv. Bp.,1954, Mezőgazdasági. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
20374.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vízvári Mariska szakácskönyve. Bp., 1957, Minerva. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, néhány lapon bejelöléssel.
20375.

Rufpreis:
2 000 HUF

Unger Károly: Tanyám tyúkja. Szabadon nevelt szárnyasok szakácskönyve. hn., 2002., Master Food Kft. Színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
20376.

Rufpreis:
1 800 HUF

Az Alföld fásítása. Szerk.: Rakonczai János. Az egyik szerző Tóth Albert által DEDIKÁLT példány! A Nagyalföld kötete 2. Püspökladány, 1992., Nagyalföld Alapítvány. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20377.

Rufpreis:
2 800 HUF

Török Erzsi szakácskönyve. Bp., 1959, Minerva. A borító Würtz Ádám munkája. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval.
20378.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bánffyhunyadi Hunyady Erzsébet: A jó házi konyha. Így kell főzni! I-II., IV-X., XII-XIII. füzetek (11 db). Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, erősebben sérült, több füzet széteső állapotban, részben hiányzó borítókkal.
20379.

Rufpreis:
1 600 HUF

Venesz József - Turós Emil: Egységes vendéglátó receptkönyv és konyhatechnológia. 1988, Novorg. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
20380.

Rufpreis:
2 800 HUF

Életem ételei Széll Tamással. Lidl kiadás, kartonált papírkötés, bontatlan fóliában.
20381.

Rufpreis:
1 600 HUF

Horváth Ilona: Háztartási tanácsadó. Szakácskönyv. Bp., 1955, MNDSZ. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, foltos lapokkal.
20382.

Rufpreis:
1 600 HUF

Horn János : Őszibarack termesztése. Növényvédelem és Kertészet Könyvtára. Bp., 1937, Növényvédelem és Kertészet. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
20383.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF