2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Dr. Erdélyi Tibor: Vasúti épületek. Bp., 1983, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzőkkel.