3 000 HUF
Szász Károly: Költemények Szász Károlytól. I-II. kötet (egybekötve) Első kiadás. Pest, 1861. Heckenast Gusztáv. Első kötet: Ifjuság és szerelem - Élet, család, emlékezés. 246 l., Második kötet: Természet. Búbánat. Haza, történet. 258 l., 1 lev. Kopottas, aranyozott, vaknyomásos kiadói piros félvászon kötésben. Zichy Imre (1909-1999) balkezes amatőr teniszező, gróf és feltaláló. pecsételt ex librisével