Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 73

31902.

Rufpreis:
1 000 HUF

31903.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

31904.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

31905.

Rufpreis:
2 000 HUF

31906.

Rufpreis:
4 000 HUF

~1900. "Ép ész edzett testben él" kétoldalas, jelzett Ag díjérem gravírozással, SGA gyártói jelzéssel, díszítménnyel, nyakszalagon (br.24,13g/0.800/47mm) T:XF patina
31907.

Rufpreis:
5 000 HUF

1913. "Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága" kétoldalas, jelzett Ag díjérem díszítménnyel, SGA gyártói jelzéssel, "A M.A.SZ. ÉSZAKI KER. BAJNOKA 1/4 ANG. MF. SIKF. 1913" gravírozással, "FELSŐMAGYARORSZÁG 1913. ÉVI 1/4 ANG. MÉRF. SIKF. BAJNOKA" feliratú nyakszalagon (br.24g/0.800/36mm) T:XF patina
31908.

Rufpreis:
5 000 HUF

31909.

Rufpreis:
3 000 HUF

31910.

Rufpreis:
3 000 HUF

31911.

Rufpreis:
3 000 HUF

31912.

Rufpreis:
2 000 HUF

1940. "MABI 1940" bronz díjérem (37,5mm) T:VF
31913.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF