https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 73
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2620365
31902
478
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Iván István (1905-1968) DN "SZOT (Szakszervezetek Országos Tanácsa)" zománcozott, aranyozott fém sport plakett (95x70mm) T:2 kopott aranyozás
Das Lot is nicht erreichbar
3140644
31903
478
0
9000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Papp László (1947-) 1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS / Birkózás" a Barcelonában rendezett nyári Olimpia alkalmából készült, jelzetlen Ag emlékérem kapszulában, sorszámozott "1247" tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban (30,91g/0.925/42,5mm) T:PP patina
Das Lot is nicht erreichbar
3193959
31904
478
0
20000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Reményi József (1887-1977) 1926. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület 1696 / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt" peremen jelzett Ag emlékérem (36,51g/0.900/45,5mm) T:AU,XF Hungary 1926. "Civilian Rifle Association of Budapest 1696" hallmarked Ag medallion. Sign.: József Reményi (36,51g/0.900/45,5mm) C:AU,XF HP 4421.
Das Lot is nicht erreichbar
3235666
31905
478
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1984. "VII. Fogathajtó Világbajnokság Szilvásvárad - Eger " bronz emlékérem műanyag keretben. Szign.: Sebestyén Sándor (1949-2010) (42,5mm) T:AU patina
Das Lot is nicht erreichbar
2681826
31906
478
0
4000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Sződy Szilárd (1878-1939) ~1930. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" 2xklf méretű Br díjérem (30mm, 41mm), mindkettő mellszalagon T:2
Das Lot is nicht erreichbar
3259504
31907
478
0
5000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1900. "Ép ész edzett testben él" kétoldalas, jelzett Ag díjérem gravírozással, SGA gyártói jelzéssel, díszítménnyel, nyakszalagon (br.24,13g/0.800/47mm) T:XF patina 3259530
31908
478
0
5000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1913. "Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága" kétoldalas, jelzett Ag díjérem díszítménnyel, SGA gyártói jelzéssel, "A M.A.SZ. ÉSZAKI KER. BAJNOKA 1/4 ANG. MF. SIKF. 1913" gravírozással, "FELSŐMAGYARORSZÁG 1913. ÉVI 1/4 ANG. MÉRF. SIKF. BAJNOKA" feliratú nyakszalagon (br.24g/0.800/36mm) T:XF patina 3215057
31909
478
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1932. "Debrecen 'HOTIS' galamblövő verseny 1932" bronz díjérem (50mm) T:XF kis ph.
Das Lot is nicht erreichbar
2280824
31910
478
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1935. "A legjobb tornászcsapat testnevelési tanárának 1935. III. 25. - KISOK" bronzozott fém sportplakett (63x98mm) márványtalapzaton (103x140x18mm) T:2,2- patina, egy díszítőelem hiányzik
Das Lot is nicht erreichbar
3240405
31911
478
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1937. "ECHO - I. Expoz de foto 1937 ." gravírozott bronz díjplakett (50x76mm) márványtalapzatra rögzítve (90x119x39mm), rajta továbbá zománcozott "ECHO" (14x12mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
3233681
31912
478
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1937. 1929. "Virtvti et fortitvdini" bronz díjérem "BEAC (Budapesti Egyetemi AC) 1937" gravírozással (33mm), márványtalapzaton (50x50x14mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
3208672
31913
478
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1940. "MABI 1940" bronz díjérem (37,5mm) T:VF
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse