1913. "Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága" kétoldalas, je... https://www.darabanth.com/de/478-Fernauktion/478.0/Numismatik/Sportpreise-und-Sportgedenkmedaillen~2000012/1913-Magyar-Athletikai-Szovetseg-Keruleti-Bajnoksaga-ketoldalas-jelzett-Ag-dijerem~II3259530
3259530
31908
478
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Beschreibung: 1913. "Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága" kétoldalas, jelzett Ag díjérem díszítménnyel, SGA gyártói jelzéssel, "A M.A.SZ. ÉSZAKI KER. BAJNOKA 1/4 ANG. MF. SIKF. 1913" gravírozással, "FELSŐMAGYARORSZÁG 1913. ÉVI 1/4 ANG. MÉRF. SIKF. BAJNOKA" feliratú nyakszalagon (br.24g/0.800/36mm) T:XF patina
: ttg