15 000 HUF
40,65 EUR, 46,88 USD
Osztrák-Magyar Monarchia 1869-1914. "Koronás Arany Érdemkereszt" jelzetlen, aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül, hiányzó előlappal! T:VF aranyozás kopás, zománchiba Austro-Hungarian Monarchy 1869-1914. "Golden Merit Cross" unmarked, gold plated, enamelled bronze decoration without ribbon and missing obverse! C:VF gold plating worn off, enamell error