D. Borbély Gizella (1920-1994) festőművész hagyatéka: rajzok, versek, vázlatfüzet, rajzokkal, feljegyzéssekkel, saját versekkel, 1971. Egyes lapok a hátoldalukon jelzettek. 18x24 cm
1973 Bírálat S. Cserey Éva: XV-XVII. századi későközépkori szemeskályhák Magyarországon c. disszertációjáról. A fényképeket készítette: Sárdy Lóránt. 6 gépelt oldal + 23 képtábla. Sérült papírborítóban.
1977 Budapest Hilton Restaurant Tower ét- és itallapja, a borítón a Hilton oldalát díszítő Mátyás Király emlékműt ábrázoló "Mathias Rex" bőr plasztikával, magyar, angol és német nyelven, díszesen illusztrált lapokkal, az illusztrációk Tarnóczy Balázs (1937-2024) festő és grafikusművész munkái. Bp., Magyar Hirdető-ny., 4 sztl. lev. 1977. január 1-től érvényes, vagyis a frissen megnyitott Hilton ELSŐ ét- és itallapja.
cca 1980 Szepes Gyula (1902-1992) festőművész kéziratai, részben tollrajzokkal és egy színes kis akvarellel. + Meghívók (2 db) és prospektus, össz. kb. 15 db.
1981 Jankovics Marcell: Fehérlófia c. rajzfilmből származó két eredeti kézzel rajzolt figura. Vegyes technika, műanyag film. Animációtörténeti kuriózum 34x26 cm
1982 januárja, Keresztury Dezső (1904-1996) költő, korábbi korábbi vallás- és közoktatásügyi miniszter autográf, szellemes verses sorai Bódi Marának, 3 db Balatonfüredről küldött képeslapon, Keresztury Dezső autográf aláírásával. "Ingó-bingó, kedves alak, nem jöttél, pedig vártalak, nem marad hát egyéb hátra, merülök a nirvánába (...)"
cca 1984-1987 Nagyatádi Szobrász Alkotóteleppel és nagyatádi városszépítéssel kapcsolatos levelezések, dokumentumok, az 1984-bern meghívott művészek listája (Samu Géza, Trombitás Tamás, ef Zámbó István), szervezeti és működési szabályzat, távlati kép és helyszínrajz a Nagyatádon épülő üdülőszállóról stb., össz. kb. 20 oldal.
cca 1986 Dr. Mayer József (1937-2014) MÁV főtanácsos, közlekedéstudományi műgyűjtő, szakíró gépelt képeslapja Keresztury Dezsőnek, Mayer József autográf aláírásával, eredeti borítékban.
1986 Nagy Miklós (1924-2002) irodalomtörténész, egyetemi tanár autográf verses, humoros sorai Keresztury Dezső (1904-1996) költő, korábbi vallás- és közoktatásügyi miniszter részére, képeslapon: "Mostan kell a dictio, meg a gratulatio, vivat desiderius kereszt (...)".