1960 Madácsy László (1907-1983) irodalomtörténész gépelt, saját kezűleg aláírt és saját kézzel írt levelei Bokor Dezső (1894-1963) könyvkiadó, a Corvina Könyvkiadó osztályvezetője részére. (Korábban a Vajna és Bokor könyvkiadó vezetője.) Móra Ferenc levelekkel kapcsolatban, Móra Ferenc Múzeum fejléces papírjain, 1+2 db. Valamint Bokor Dezső 2 gépelt válaszlevele, autográf aláírásokkal. + 1962 Részben jobbulást kívánó, részben kiadói ügyeket tartalmazó gépelt levél Bokor Dezsőnek, benne autográf sorokkal is.
cca 1960 Erkel Színház - Állami Operaház, metszet és alaprajz, 1 : 100, (feltehetőleg a színház 1961-1962 közötti átépítéséhez készülhetett), hajtva, kis sérülésekkel, 68x44 cm
1961 A századik százalék. Írták: Galabárdi Zoltán és Markos Miklós. Rendező: Bán Frigyes. Technikai forgatókönyv, gépirat. Egészvászon-kötésben, a borítón némi kopással, (1)+VII+190 p. Készült 120 példányban.
cca 1961 Az ígéret földje. Írta: Hegedüs Zoltán. Rendező: Mészáros Gyula. Technikai forgatókönyv, gépirat. Egészvászon-kötésben, néhány kissé foltos lappal, (2)+178 p.
1962 Gádor István (1891-1984) részére szóló köszönetnyilvánító oklevél a prágai Nemzetközi Modern Kerámia Kiállításon (Exposition Internationale de la Céramique Contemporaine Prague 1962) való részvételért, Professzor Otto Eckert (1910-1995) aláírásával.
1966 Jankovics Marcell, Dargay Attila, Nepp József: Gusztáv és a hálátlan varjú c rajzfilm eredeti, kézzel rajzolt jelenete. Vegyes technika, műanyag film. 30x20 cm Kis kopással
cca 1966-1976 2 db notesz kézzel írt bejegyzésekkel: válogatás magyar és külföldi versekből (Ady Endre, Tóth Árpád, stb.) + ,,Válogatott semmiségek", vegyes témájú írások, rajzok
1967 Keresztury Dezső (1904-1996) költő, korábbi vallás- és közoktatásügyi miniszter autográf verses sorai felesége, Mária részére, Herbert Alsen (1906-1978) német-osztrák operaénekes, intendáns, Margret Dietrich (1920-2004) német-osztrák színigazgató és mások beazonosítandó autográf aláírásaival, burgenlandi fraknói ünnepi játékok képeslap hátoldalán. + egy további képeslap Keresztury Dezső (1904-1996) költő, korábbi vallás- és közoktatásügyi miniszter autográf verses soraival, szakadásokkal
1968 A Beatles Sárga tengeralattjáró (Yellow Submarine) Musical/ rajzfilm egyik jelenetének eredeti, kézzel rajzolt fázis rajza, színezés nélkül. Filc, műanyag film. 41x30 cm / An original, hand-drawn phase drawing of a scene from the Beatles Yellow Submarine cartoon without coloring. . Felt, plastic film. 41x30 cm
ca 1970-1990 dr. Veress István közlekedésmérnök hagyatéka: neki adott bronz és porcelán plakettek, kitüntető oklevelek, neki és feleségének dedikált könyvek, stb
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.