Tétel

Rufpreis:

6 000 HUF

Beschreibung:

cca XVIII. sz. második fele, regiszteres jegyzetkönyv, részben üres lapokkal, a könyv végén 14 oldalon kézzel írt, latin nyelvű feljegyzésekkel, valamint két befűzött nyomtatvánnyal (adórendszerrel kapcsolatos dokumentum, illetve II. József által kiadott rendelet). Aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kissé viseltes borítóval, a kötéstáblákon és az előzéklapon ceruzás firkákkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nk