Kártya paklit ábrázoló fali dísz, valódi kártyalapokkal, filcen, kissé... https://www.darabanth.com/de/478-Fernauktion/478.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500014/Kartya-paklit-abrazolo-fali-disz-valodi-kartyalapokkal-filcen-kisse-serult-plexi-mogott~II3254588
3254588
12695
478
Flea Market
Beschreibung: Kártya paklit ábrázoló fali dísz, valódi kártyalapokkal, filcen, kissé sérült plexi mögött. Piatnik, XX. sz. eleje 70x50 cm
: nagy_andras