cca 1880-1900 2 db politikai, választási témájú fénynyomat, Szemlér Mihály és Bihari Sándor festményei után, jelzettek a nyomaton, kisebb lapszéli sérülésekkel, lapméret: 41x30 cm és 28,5x40,5 cm