Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 121
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3258447
22072
478
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) fonott, véshető gyűrű, jelzett, méret: 66, nettó: 4 g 3258643
22073
478
3200
Ezüst(Ag) mintás karperec, jelzett, d: 7 cm, nettó: 6,4 g 3258456
22074
478
Ezüst(Ag) mintás áttört gyűrű, jelzett, méret: 53, nettó: 2,2 g 3258649
22075
478
Ezüst(Ag) cukorcsipesz, jelzett, h: 10 cm, nettó: 25,2 g
3258345
22076
478
Ezüst(Ag) szabadkőműves medál, jelzett, 6,3×4,2 cm, nettó: 16,3 g 3258641
22077
478
Ezüst(Ag) kerek, köves fülbevalópár, jelzett, d: 1,8 cm, bruttó: 7,3 g 3258395
22078
478
Régi ezüst (Ag) gyufatartó, jelzett, fedelén kis sérüléssel, 23,8 g, 5x3,5 cm 3258426
22079
478
2 darab antik utazó tégely, ezüst (Ag) kupakkal, jelzett, h: 16,5 cm 3258307
22080
478
Ezüst (Ag) fűszerkínáló pár, csiszolt üveg betétekkel, jelzett, nettó 69g 3258596
22081
478
Asztali ezüst (Ag) képtartó, jelzet, m: 10 cm 3235950
22082
478
44000
cca 1930, Ezüst (Ag) 12 darabos kávéskanál készlet cukorfogóval, jelzett, h: 10,5 cm, díszdobozban, 164g 3100880
22083
478
180000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF