Francesco Bartolozzi (1728?1815) után és Giovanni Francesco Barbieri "Guercino" (1591?1666) után: Flóra puttóval. Heliogravűr, papír, jelzett a nyomaton, feltehetően XX. sz. eleje, paszpartuban, 25x24 cm