10936.
Beendet 478. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 500 HUF
14,91 EUR, 17,19 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Színek varázsa. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Kissé hullámos. Paszpartu széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 60x45 cm