10934.
Beendet 478. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Olvashatatlan (Lukács...?) jelzéssel: Vízparti táj. Akvarell, papír. Hátoldalán Zichy Galéria Alkotóközösség raglapjával. Üvegezett fakeretben, 35x49 cm