11003.
Beendet 478. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 600 HUF
7,05 EUR, 8,13 USD
Jelzés nélkül XX. sz. vége/XXI. sz. eleje, kétoldalas mű: Apokaliptikus jelenet. Rézkarc, papír. Hátoldala golyóstollal összefirkálva. Sérült. 50×64 cm