10854.
Beendet 478. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
Horkay Péter jelzéssel (a hátoldalán): Rőzsehordó. Olaj, karton. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 20,5x25,5 cm