10826.
Beendet 478. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
16 000 HUF
43,36 EUR, 50,00 USD
Gyenes Dániel jelzéssel, Francisco Goya után: Korsós lány. Olaj, vászon. 50x33 m. Dekoratív fakeretben, kis sérüléssel