10827.
Beendet 478. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Azonosítatlan jelzéssel: Madonna gyermekével. Fametszet, papír, jelzett, kép margóján sérüléssel,. Üvegezett keretben