Tétel

Rufpreis:

36 000 HUF

13

Beschreibung:

Gyulai Líviusz (1937-2021): Romantikus lap kutyafogattal Litográfia, papír. Jelzett.számozott 42/50 Üvegezett fakeretben. 30x46 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras