Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Züzü olvas. Szín... https://www.darabanth.com/de/478-Fernauktion/478.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Csok-Istvan-1865-1961-Prihoda-Istvan-1891-1956-Zuzu-olvas-Szinezett-rezkarc-papir-~II3258453
3258453
10171
478
Beschreibung: Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Züzü olvas. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Csók I), jelzés paszpartu által takarva, 24x20 cm
: ekb