Csohány Kálmán (1925-1980): Emlék. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (73/100). Paszpartuban, üvegezett fakeretben, kissé foltos, a kereten kis sérülésekkel, 29,5x19 cm (keret: 65x48 cm)