cca 1880-1900 Ricordo di Venezia (Velence), 20 db keményhátú fotót tartalmazó leporelló (Szent Márk-bazilika, Dózsepalota, Sóhajok hídja, stb.), aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, a leporelló több részre vált, 17,5x12,5 cm
cca 1900 Nagybánya / Baia Mare RO, Aratóvonat román munkásokkal a vasútállomáson vesztegel. / HArvesting train in the railway station with Romanian workers. photo 12x9 cm in paspartu
1934 Erdély, Nagyilonda, Ileanda; RO .A Nagybánya-Kolozsvár között közlekedő autóbusz az állomáson. / Autobus between Baia Mare and Cluj in Ileanda. 16x12 cm
cca 1931 Róma, Szent Péter bazilika előtti tér, Kerny István budapesti fotóművész hagyatékából 1 db vintage fotó, jelzés nélkül, de a szerző által feliratozva, ezüst zselatinos fotópapíron, 17,6x24,2 cm
1940 Madrid, Gyenes János (Juan Gyenes) (1912-1995) magyar származású, madridi fényképész és fotóművész hagyatékából, aláírt vintage fotó, 24x18 cm, képátadó mappa 32,5x25 cm