Foto Zahl der Lose: 519
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2595559
16123
478
14000
Photo
Rodolf Hervé (1957-2000): Victor Vasarely (1906-1997) festőművész párizsi műtermében, a hátoldalon pecséttel jelzett fotó, 16x24 cm
2595556
16124
478
14000
Photo
Rodolf Hervé (1957-2000): Victor Vasarely (1906-1997) festőművész párizsi műtermében, hátoldalán pecséttel jelzett fotó, 23,5x16 cm
3262705
16125
478
Photo
cca 1920 Vargha Gyula (1853-1929) képviselő, költő, Erdélyi Mór (1866-1934) szignált fotója, sérülésekkel, fénynyomat, 22×16 cm
3262709
16126
478
Photo
1870/cca 1925 Petőfi Zoltán a ravatalon, Vasberényi Géza fényképmásolata, kartonra kasírozott fotó, 13×23 cm 3260695
16127
478
Photo
3184741
16128
478
Photo
3176792
16129
478
3200
Photo
Richard Avedon: Ezra Pound költő, Rutherford, New Jersey, June 30, 1958. Reprodukció. Üvegezett keretben Külső méret 26x26 cm 3241972
16130
478
40000
Photo
3259044
16131
478
Photo
cca 1960-1970 Budapesti villamosok, 4 db fotó, még nem publikált utólagos nagyítás, 10×15 cm 3256646
16132
478
Photo
cca 1910 Budapest, Hungária körút 99. sz. Magyar Imre fényképészete, a kocsiban feltehetően az idős Jókai Mór és felesége Nagy Bella, futott fotólap, 9×13 cm 3261291
16133
478
Photo
cca 1920 A halzsákmány kihozása a halászhajóból Budapesten, a Gellért-heggyel szemben, fotó, 5,5×8 cm 3262547
16134
478
Photo
cca 1875 Budapest, Lánchíd, keményhátú fotó Gévay műterméből, 6,5×10,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF