Foto

Zahl der Lose: 519

16123.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

16124.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

cca 1920 Vargha Gyula (1853-1929) képviselő, költő, Erdélyi Mór (1866-1934) szignált fotója, sérülésekkel, fénynyomat, 22×16 cm
16125.

Rufpreis:
3 000 HUF

1870/cca 1925 Petőfi Zoltán a ravatalon, Vasberényi Géza fényképmásolata, kartonra kasírozott fotó, 13×23 cm
16126.

Rufpreis:
5 000 HUF
9

16127.

Rufpreis:
3 000 HUF

16128.

Rufpreis:
12 000 HUF

Richard Avedon: Ezra Pound költő, Rutherford, New Jersey, June 30, 1958. Reprodukció. Üvegezett keretben Külső méret 26x26 cm
16129.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

16130.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

cca 1960-1970 Budapesti villamosok, 4 db fotó, még nem publikált utólagos nagyítás, 10×15 cm
16131.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1910 Budapest, Hungária körút 99. sz. Magyar Imre fényképészete, a kocsiban feltehetően az idős Jókai Mór és felesége Nagy Bella, futott fotólap, 9×13 cm
16132.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

cca 1920 A halzsákmány kihozása a halászhajóból Budapesten, a Gellért-heggyel szemben, fotó, 5,5×8 cm
16133.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1875 Budapest, Lánchíd, keményhátú fotó Gévay műterméből, 6,5×10,5 cm
16134.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF