Tétel

Rufpreis:

4 400 HUF
11,92 EUR, 13,75 USD

Beschreibung:

Schneller Károly: Nagy-Miskolcz népessége. (Dedikált!) Miskolci Jogászélet Könyvtára 63. sz. Miskolc, 1930, Ifj. Ludvig és Janovits-ny., 43+(1) p. Kiadói papírkötés, sérült, a könyvtesttől különvált elülső borítóval, belül a lapok jó állapotban. A szerző, Schneller Károly (1893-1953) jogász, statisztikus, egyetemi tanár dedikációjával (aláírás nélkül) Leszih Andor (1880-1963) muzeológus, numizmatikus részére.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras