Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF

Beschreibung:

Háborús album. A világháború történelme képekben. Szerk.: Tábori Kornél. Bp., [1915], Pesti Napló (Jókai Ny.), 240 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. A borító, a belső kötéstáblák és szennylapok Földes Imre (1881-1948) grafikus munkái. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, erősebben sérült, a fűzéstől elváló borítóval és gerinccel, egy lap kettészakadt (de mindkét fele megvan).

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nk