Perei Zoltán 50 fametszete. A Jászberényi Városi-Járási Könyvtár és a Jász Múzeum Kisgrafikai Kiadványa. 128/130. számozozz példány. ALÁÍRT! Jászberény, 1976, Városi-Járási Könyvtár - Jász Múzeum. Kiadói sérült papírkötés, kopottas állapotban.