Tétel

Katalognummer:

17508.
Beendet 477. Fernauktion
Militaria

Rufpreis:

60 000 HUF

Beschreibung:

1916 Karácsony - A Pénzintézetek Hadikórházának főorvosai. Emlékalbum összesen 64 db fotóval (beragasztva, a képek alatt kézzel feliratozva), a képeken a főorvosi kar, Dr. Manninger Vilmos (1876-1945) sebész, kórházparancsnok, a Szent János Kórház sebész főorvosa; Guszmann József (1875-1956) bőrgyógyász, az urológiai osztály vezetője (valamint más neves orvosok); Zita királyné látogatása a Pénzintézetek Hadikórházánál; orvosok, katonatisztek dedikált képei; nővérek; stb. Dekoratív, aranyozott egészvászon-borítású, zsinórfűzéses albumban, nagyrészt jó állapotban, a lapok egy része kijár az albumból, 24,5x20 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg