Budapest 150

Zahl der Lose: 21

1921-1971 Budapest kendő, az Erzsébet híd látképével, 26x38 cm
18572.

Rufpreis:
1 800 HUF

Frankl Aliona-Zeke Gyula: Kávézók kalauza. Kávéházak, kávézók és presszók Budapesten a harmadik évezred küszöbén. Bp., 2005., Enciklopédia Kiadó. Frankl Aliona fotóival illusztrált. Kiadói papírkötés.
18573.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szerb Antal: Budapesti kalauz Marslakók számára. Kolozsváry Sándor rajzaival. Budapest 1945 Löbl Dávid és Fia 30 + [1]p. Második kiadás. Kiadói félvászon kötésben, gerincén aranyozott felirattal, papírborító nélkül.
18574.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Lestyán Sándor: Pest-budai regélő. Bp., 1940, Officina, 1 (kihajtható) t.+ 245+(3) p.+ 4 (fekete-fehér képek) t. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, a belső kötéstáblán Alexander Brody tulajdonosi bélyegzőjével.
18575.

Rufpreis:
1 200 HUF

KÉV-Metró Közlekedési Építő Vállalat 1949-1974. Szerk.: Szűcs Miklós. Bp., 1975, Interpress-ny. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, a borítón némi kopással.
18576.

Rufpreis:
2 800 HUF

Óbuda évszázadai. Főszerk.: Kiss Csongor. Bp., 2005, Better Kiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18577.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szviezsényi, Zoltán: Budapest Metropoli di Bagni. Bp., (1940), Comitato Centrale delle Stazioni Termali e Climatiche di Budapest (Budapesti Központi Gyógy- és Üdülőhelyi Bizottság), 64 p. Olasz nyelvű kiadás. Kiadói papírkötés.
18578.

Rufpreis:
1 600 HUF

18579.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

18580.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF