Szerb Antal: Budapesti kalauz Marslakók számára. Kolozsváry Sándor rajzaival. Budapest 1945 Löbl Dávid és Fia 30 + [1]p. Második kiadás. Kiadói félvászon kötésben, gerincén aranyozott felirattal, papírborító nélkül.
Lestyán Sándor: Pest-budai regélő. Bp., 1940, Officina, 1 (kihajtható) t.+ 245+(3) p.+ 4 (fekete-fehér képek) t. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, a belső kötéstáblán Alexander Brody tulajdonosi bélyegzőjével.
Szviezsényi, Zoltán: Budapest Metropoli di Bagni. Bp., (1940), Comitato Centrale delle Stazioni Termali e Climatiche di Budapest (Budapesti Központi Gyógy- és Üdülőhelyi Bizottság), 64 p. Olasz nyelvű kiadás. Kiadói papírkötés.
Jelzés nélkül: Dunaparti részlet a Budapest hajóval, a Szabadság-híddal és Gellért Szállóval. Rézkarc, papír, kissé sérült. Üvegezett fakeretben. 18,5x29,5 cm
25 éve az állami építőiparban a 100 éves Budapestért - 43. Á.É.V. (43. sz. Állami Építőipari Vállalat) 1948-1973. Bp., 1973, Révai Nyomda. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.