Budapest. (ifjabb Richter Aladár tizenkét akvarellje.) Kis alakú kiadás.
Budapest, [1929]. Budapest Székesfőváros Idegenforgalmi Hivatala (Székesfőváros Házinyomdája.) [12] t. (színes).
Magyar, francia, német, angol és olasz nyelven feliratozott idegenforgalmi album, az album tizenkét tábláján ifjabb Richter Aladár (1898-1950) festőművész akvarelljei. Az egyes akvarellek:
A Királyi Palota a Tabánból nézve - A Mezőgazdasági Múzeum - Az Országháza - A Koronázó-templom - A Szent István-székesegyház - Az Igazságügyi Palota - A Tőzsde - A Széchenyi-fürdő - Kápolna a jáki templom főkapujával - A Milleniumi Emlék és a Szépművészeti Múzeum - Szent Margitszigeti gyógyfürdő - A székesfővárosi Szent Gellért-gyógyfürdő.
Fűzve, aranyozott kiadói borítóban. Jó példány.