Tétel

Katalognummer:

18565.
Beendet 477. Fernauktion
Budapest 150

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

Budapest. (ifjabb Richter Aladár tizenkét akvarellje.) Kis alakú kiadás. Budapest, [1929]. Budapest Székesfőváros Idegenforgalmi Hivatala (Székesfőváros Házinyomdája.) [12] t. (színes). Magyar, francia, német, angol és olasz nyelven feliratozott idegenforgalmi album, az album tizenkét tábláján ifjabb Richter Aladár (1898-1950) festőművész akvarelljei. Az egyes akvarellek: A Királyi Palota a Tabánból nézve - A Mezőgazdasági Múzeum - Az Országháza - A Koronázó-templom - A Szent István-székesegyház - Az Igazságügyi Palota - A Tőzsde - A Széchenyi-fürdő - Kápolna a jáki templom főkapujával - A Milleniumi Emlék és a Szépművészeti Múzeum - Szent Margitszigeti gyógyfürdő - A székesfővárosi Szent Gellért-gyógyfürdő. Fűzve, aranyozott kiadói borítóban. Jó példány.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ufk