Foto

Zahl der Lose: 649

Üres vizitkártya fotóalbum, rézveretekkel, sérülésekkel, 14,5×11,5 cm
16614.

Rufpreis:
5 000 HUF

11 db Forte film doboz vegyes negatívokkal
16615.

Rufpreis:
2 400 HUF
9

1931 Az esztergomi Szent Benedek rendi Szt. István róm. kath. főgimnázium 1930-1931-ban érettségizett növendékei, tablófotó, kartonra kasírozva, 18×26 cm
16616.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1930-1960 Nagyméretű portrék, családi és esküvői fotók, katonaportré; 11 db kartonra kasírozott fotó, részben jelzettek, változó állapotban, 23,5x17 cm és 39x29 cm között
16617.

Rufpreis:
2 800 HUF

cca 1910-1962 2 db iskolai tablófotó, az egyik fotó kartonon, a másik fotó, a modern a Fazekas Mihály Gimnázium IV. B. (1958-1962) osztályának tablófotója, a hátoldalán a fotón szereplők aláírásaival.
16618.

Rufpreis:
1 600 HUF

16619.

Rufpreis:
5 000 HUF

1983 Gyertek el névnapomra c. film stábfotója (rendező: Fábri Zoltán, operatőr: Illés György), a hátoldalon pecséttel jelzett (Inkey Alice), 18x24 cm
16620.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1981 Ideiglenes paradicsom (rendező Kovács András, operatőr: Illés György) stábfotója, a hátoldalon pecséttel jelzett (Inkey Alice), 18x24 cm
16621.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1980 Cserepek c. film (rendező Gaál István, operatőr: Lőrincz József) stábfotója, a hátoldalakon aláírásokkal, 18x24 cm
16622.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1980 Boldogtalan kalap c. film stábfotója, 13x18 cm
16623.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

cca 1980 Mesteremberek Emergé akció c. film stábfotója, 13x18 cm.
16624.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1983 Jób lázadása c. film 6 db fotója, rajtuk Zenthe Ferenc, Temessy Hédi és mások, egy a hátoldalon pecséttel jelzett (Gáspár Miklós), egy szakadt, 18x24 cm
16625.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF