Foto

Zahl der Lose: 649

Budapest szfv. városi hajdú, 4 db üvegnegatív, 12×9 cm
16505.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

1937 Putnok r. k. ifjúsági egyesület műkedvelő előadása két kabinetfotó
16506.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1870 Jogászok csoportképe, keményhátú fotó, 16,5×19,5 cm
16507.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1910 Erdei ház, keményhátú fotó, Ludwig Tarczy (Pozsony, Kerschbach), hidegpecséttel jelzett, 14×19 cm
16508.

Rufpreis:
5 000 HUF

1909 Népviseletes lány, feketét iszik. kabinetfotó 13x24 cm
16509.

Rufpreis:
2 000 HUF

1938 A Becsület és Rend asztaltársaság vezetői tablókép 24x17 cm
16510.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1900 össz. 6 db fotó, ebből 5 db keményhátú portré fotó klf. műtermekből (2 db Antal Béla Zalaegerszeg, Mathea Károly Nagykanizsa, A. Blumberg Bécs, egy jelzés nélkül), közte egy Rosenthal Jenő orvosi tanácsadóról, 10,5x6,5 és 16,5x13,5 cm közötti méretekben és egy fotó katonai táborról (?), 4,5x7 cm
16511.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ruszin népviseletes asszony, gyermekével. Kabinetfotó 14x21 cm
16512.

Rufpreis:
1 800 HUF

5 db kabinetfotó: teniszező gyermekek, magyar fényképészek műtermeiből
16513.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

cca 1900-1940 Vegyes régi fotó tétel, össz. 12 db, változó méretben és állapotban
16514.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1900 Előkelő, idősebb hölgy 2 db egészalakos portréja, egyiken érdekes, divatos fejfedővel, keményhátú fotók Brückner Ignác soproni műterméből, 22,5x14 cm.
16515.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1920-30 össz, 7 db kórház v szanatórium fotó beazonosítandó helyszínnel, egy külső felvétel női vendégekkel és személyzettel, többi enteriőr, jelzés nélkül, részben kissé sérült, 12,5x17,5 cm körüli méretekben
16516.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF