Foto Zahl der Lose: 649
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3205803
16505
477
24000
Photo
Budapest szfv. városi hajdú, 4 db üvegnegatív, 12×9 cm
3205167
16506
477
Photo
1937 Putnok r. k. ifjúsági egyesület műkedvelő előadása két kabinetfotó
3207562
16507
477
Photo
cca 1870 Jogászok csoportképe, keményhátú fotó, 16,5×19,5 cm
3207553
16508
477
Photo
cca 1910 Erdei ház, keményhátú fotó, Ludwig Tarczy (Pozsony, Kerschbach), hidegpecséttel jelzett, 14×19 cm
3096618
16509
477
Photo
1909 Népviseletes lány, feketét iszik. kabinetfotó 13x24 cm
2937997
16510
477
3200
Photo
1938 A Becsület és Rend asztaltársaság vezetői tablókép 24x17 cm
2988835
16511
477
Photo
cca 1900 össz. 6 db fotó, ebből 5 db keményhátú portré fotó klf. műtermekből (2 db Antal Béla Zalaegerszeg, Mathea Károly Nagykanizsa, A. Blumberg Bécs, egy jelzés nélkül), közte egy Rosenthal Jenő orvosi tanácsadóról, 10,5x6,5 és 16,5x13,5 cm közötti méretekben és egy fotó katonai táborról (?), 4,5x7 cm 3189436
16512
477
Photo
Ruszin népviseletes asszony, gyermekével. Kabinetfotó 14x21 cm
3191873
16513
477
4200
Photo
5 db kabinetfotó: teniszező gyermekek, magyar fényképészek műtermeiből
3223160
16514
477
Photo
cca 1900-1940 Vegyes régi fotó tétel, össz. 12 db, változó méretben és állapotban
3226000
16515
477
Photo
cca 1900 Előkelő, idősebb hölgy 2 db egészalakos portréja, egyiken érdekes, divatos fejfedővel, keményhátú fotók Brückner Ignác soproni műterméből, 22,5x14 cm. 3222433
16516
477
Photo
cca 1920-30 össz, 7 db kórház v szanatórium fotó beazonosítandó helyszínnel, egy külső felvétel női vendégekkel és személyzettel, többi enteriőr, jelzés nélkül, részben kissé sérült, 12,5x17,5 cm körüli méretekben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF