Foto

Zahl der Lose: 649

cca 1890-1900 Beazonosítandó nemes úr portréja, keményhátú fotó Berghammer István (Munkács/Beregszász) műterméből, vágott, 11,5x11 cm
16445.

Rufpreis:
5 000 HUF

16446.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1900-1910 Esküvői pár, keményhátú fotó Dunky Fivérek (Kolozsvár, Miskolc, Sátoraljaújhely, Dés) műterméből, kissé foltos, 20,5x11 cm
16447.

Rufpreis:
3 000 HUF

1909 Fiatal házaspár portréja, kabinetfotó Hirsch József (Lugos és Herkulesfürdő) műterméből, 16x10,5 cvm
16448.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
13

cca 1975 Galgóczi Erzsébet (1930-1989) Kossuth-díjas író, forgatókönyvíró, országgyűlési képviselő portréja társaságban, Molnár Edit (1933-) Balázs Béla-díjas fotóművész hátoldalán jelzett fotója, 17,5x12 cm
16449.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1900 Dámázó idős pár teraszon, jelzés nélküli keményhátú fotó, hátoldalán német nyelven feliratozott (Onkel, Tante, Präsident Eichdorf?), 13x18 cm
16450.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1910 Házaspár, keményhátú fotó Matz Gusztáv iglói fényképész műterméből, kissé kopott, 10,5x16 cm
16451.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900 Csecsemő (kislány) portréja fülbevalókkal, feje fölött egy (kitömött?) madárral, rendkívül érdekes keményhátú fotó Kossak József aradi fényképész műterméből, kissé kopott, 16,5x11 cm
16452.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1900 Házaspár portréja, keményhátú fotó Mildner temesvári fényképész műterméből, kissé kopott, 16,5x11 cm
16453.

Rufpreis:
3 000 HUF

1897 Család két gyerekkel, keményhátú fotó Zelesny Károly pécsi fényképész műterméből, hátoldalán kopott és korabeli autográf ajándékozási sorokkal, jobb szélén vágott, 10,5x16 cm
16454.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1880 Férfiportré, keményhátú fotó Gévay Béla budapesti fényképész műterméből, vágott, 16,5x11 cm
16455.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1890-1900 Weber Károly portréja (feltehetően Trianon után Ausztriából kiutasított Weber Károly ellenőr), keményhátú fotó Stern József burgenlandi, vas vármegyei (Rohonc és Tarcsa) műterméből, 16,5x11 cm
16456.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF