cca 1900 Beazonosítandó úr portréja, fedőfehérrel a haja és szakálla áthúzva, szárazbélygzővel is jelzett keményhátú fotó Grossmann testvérek budapesti műterméből, vágott, 16,5x10,5 cm
cca 1975 Galgóczi Erzsébet (1930-1989) Kossuth-díjas író, forgatókönyvíró, országgyűlési képviselő portréja társaságban, Molnár Edit (1933-) Balázs Béla-díjas fotóművész hátoldalán jelzett fotója, 17,5x12 cm
cca 1900 Csecsemő (kislány) portréja fülbevalókkal, feje fölött egy (kitömött?) madárral, rendkívül érdekes keményhátú fotó Kossak József aradi fényképész műterméből, kissé kopott, 16,5x11 cm
1897 Család két gyerekkel, keményhátú fotó Zelesny Károly pécsi fényképész műterméből, hátoldalán kopott és korabeli autográf ajándékozási sorokkal, jobb szélén vágott, 10,5x16 cm
cca 1890-1900 Weber Károly portréja (feltehetően Trianon után Ausztriából kiutasított Weber Károly ellenőr), keményhátú fotó Stern József burgenlandi, vas vármegyei (Rohonc és Tarcsa) műterméből, 16,5x11 cm