cca 1915-1955 Rábavidék (Szentgotthárd és környéke), vegyes fotó tétel érdekes felvételekkel, közte helyi plébánosok, püspökök (az egyik képen Grősz József (1887-1961) szombathelyi püspök); holttest (,,Unokaöcsémnek Gézának általam a Rábából kihuzott holtteste a viz partján [...]"); katonai fotó; stb. Összesen 20 db fotó, részben a hátoldalon feliratozva, változó méretben és állapotban.
cca 1900 Testvérek (közte ikrek?) csoportképe, keményhátú fotó Barna Hugó fényképész miskolci műterméből, érdekes fekvő formátumban, kissé kopott, 7,5x16 cm
1955-1956 Zala és Vas megye (Zalaegerszeg, Püspökmolnári, Sorkifalud, stb.), vasúti hidakat, hídépítési munkálatokat ábrázoló fotók, össz. 23 db, a hátoldalon feliratozva, 12x9 cm körüli méretben
1865 Hoványi Ferenc (1816-1871) római katolikus pap, bölcseleti és teológiai doktor, nagyváradi kanonok, az MTA tiszteleti tagja; vizitkártya Schrecker Ignác (1834-1888) pesti műterméből, alja vágott, kissé foltos, 9,5x6 cm
1865 Szűcs István (1811-1891) jogász, köz- és váltójogi ügyvéd, királyi törvényszéki bíró, az MTA levelező tagja; vizitkártya Schrecker Ignác (1834-1888) pesti műterméből, alsó sarkai vágottak, 9,5x6 cm