Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 56

Szöllősi György: Puskás. Bp., 2005. Ringier. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.Bontatlan fóliában
19352.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Márki István:  Sakk-abc. Vezérfonal a sakkjáték megtanulásához. Sajtó alá rendezte Schuster Zsigmond. Budapest, [1942]. Magyar Könyvkiadó (Arany János ny.) 92 + [4] p. Márki István (1842-1885) törvényszéki bíró, sakkozó, az első jelentős magyar sakk-szakkönyv szerzője (1872). Hagyatékban maradt, bevezető jellegű tankönyve a szerkesztő frissebb példáival és új feladványaival kiegészítve jelent meg, először 1907-ben. Példányunk a harmadik, részben átdolgozott kiadásból származik. Oldalszámozáson belül szövegközti ábrákkal gazdagon illusztrált. A címoldalon régi tulajdonosi bejegyzés. Fűzve, színes, illusztrált, enyhén sérült kiadói borítóban. Körülvágatlan példány.
19353.

Rufpreis:
3 000 HUF

Maróczy Géza: Százhúsz érdekes játszmám. Bp., 1942, Pantheon. Javított gerincű félvászon-kötésben, foltos borítóval.
19354.

Rufpreis:
2 800 HUF

19355.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fűrész Attila: Az utolsó nagy Fradi. hn., 2011., Impressive Line Bt. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19356.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Simonyi Gábor: Atletikai dobások technikája és edzése. Bp., 1953, Sport Lap- és Könyvkiadó, 35+(1) p. Kiadói papírkötés, sérült, ragasztott, intézményi bélyegzőkkel. Megjelent 2000 példányban.
19357.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Major János - Nagy Béla - Várszegi János: Zöld-fehérben. Az FTC 75 éve. Az egyik szerző, Nagy Béla által DEDIKÁLT példány. Bp., 1974, Sport. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, javított kiadói papír védőborítóban, néhány táblán apró sérüléssel, kissé foltos lapokkal.
19358.

Rufpreis:
2 800 HUF

Weninger Antal: A keleti jóga. (India misztikája és ősi gyógymódja.) Az ifjuság megőrzésének, a szervezet konzerválásának és a betegségek kezelésének új útjai. Baktay Ervin ajánlásával. Bp., én., Palladis. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
19359.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hetyei László Brazil-magyar futballcsaták Aposztróf Kiadó, 2007. Kiadói kartonált papírkötésben A könyv lapjain ismert, valamint kevésbé ismert játékosok és események révén elevenednek fel a brazil-magyar közös futballtörténelem hetvenöt évének eseményei. Első alkalommal 1929-ben Rio de Janeiróban, utoljára 2004-ben a Puskás Ferenc Stadionban mérték össze tudásukat a két ország labdarúgói. Pelé, Puskás, Garrincha, Kocsis, Didi, Bozsik, Gilmar, Grosics, Djalma Santos, Bene, Jairzinho, Albert, Zagallo, Tichy, Rivellino, Mészöly, Zico, Mátrai, Falc?o, Szűcs, Vavá, Farkas, Le?o, Détári, Ronaldo, Gera, Ronaldinho
19360.

Rufpreis:
1 800 HUF

A sakkjáték gyöngyei. Válogatott mesterjátszmák és hadállások. Összegyűjtötte: Forgács Leó. Bp., 1910, Athenaeum. Félbőr kötés, viseltes állapotban.
19361.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nemes István: A korcsolyázás művészete. Táncok a jégen a szabadon választott gyakorlatok technikája és esztétikája. Temple Rezső ajánlásával. Gróf Hunyady Ferenc előszavával. Bp.,én., Általános-ny., 88 p. + 16 t. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és kötéssel, szétvált kötéssel, kijáró lapokkal, régi bélyegzésekkel.
19362.

Rufpreis:
1 200 HUF

Maróczy Géza: Végjátékok és játszmák. H.n., Pantheon. Felvágatlan példány. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
19363.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF