Bücher: Märchen

Zahl der Lose: 50

Csarusin: Nyikitka barátai. Ford.: Szőllősy Klára. A szerző rajzaival. Bp., 1956, Ifjúsági Könyvkiadó. Első magyar nyelvű kiadás. Kiadói félvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel.
21554.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rothenstein, A. H. von: Nord und Süd. Abenteuerliche Erzählungen für die Jugend. Wesel, 1895. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
21555.

Rufpreis:
2 000 HUF

György László: A három kis medvebocs. Bp., Magyar Népművelők Társasága. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
21556.

Rufpreis:
1 000 HUF
11

Népi betlehemes - József Attila versével. Bp., 1989, Sziász és Flotta. Kihajtható könyv, jó állapotban.
21557.

Rufpreis:
2 000 HUF

A deszkavári királyfi. Magyar népmesék Benedek Elek és Illyés Gyula feldolgozásában. Bp., 1975, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval, néhány a fűzéstől elváló lappal.
21558.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nyitnikék. Kisiskolások könyve. I-II. félév (1-2. köt.) Szerk.: Huszár Tiborné. Bp., 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói sérült papírkötés + Nyitnikék 3. Csupaszám országban. Szerk. Huszár Tiborné. Rajzolta: Kepes Erzsébet. Kisiskolások könyve. Bp.,1976, RTV-Minerva, (Offset-ny.), sérült papírkötés. Firkákkal.
21559.

Rufpreis:
1 600 HUF

Peter Freund: Laura és a Hét Hold Pecsétje. Ford.: Farkas Tünde. Tina Dreher illusztrációival. Bp., 2004, M-érték. Kiadói kartonált papírkötés.
21560.

Rufpreis:
1 000 HUF

Leiner Laura: A Szent Johanna gimi 7. Útvesztő. Bp., 2012, Ciceró. Kiadói papírkötés.
21561.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db német nyelvű mesekönyv: Grimms Märchen. Bp., é.n., Táltos. Haui József, Bakai Piroska és Kricskovics Zsuzsanna rajzaival. Kiadói kartonált papírkötés. + Das grosse Märchenbuch. Köln, 1992, Buch und Zeit Verlag. Kiadói kartonált papírkötés.
21562.

Rufpreis:
1 000 HUF

21563.

Rufpreis:
1 600 HUF

Benedek Elek: Arany mesekönyv. A világ legszebb meséi. Bukarest, 1975, Kriterion. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
21564.

Rufpreis:
2 000 HUF

Elsa Eisgruber: Rosmarin und Thymian. Leipzig, 1928, Ernst Wunderlich, 8 sztl. lev. Színes képekkel illusztrált. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérülésekkel.
21565.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF