Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 544

Jan Tschichold - Neu chinesische Farben drucke aus der Zehnbambushalle. Der Holzschneider und Bilddrucker. Basel,én.,Holbein Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói haránt-alakú félvászon-kötés, sérült papír védőborítóban, sérült kötéssel, kijáró lapokkal.
20217.

Rufpreis:
1 400 HUF

A karikatúra fegyverével. [Bp., 1952.], Képzőművészeti Alap. 1 sztl. lev. 27 t. Korcsmáros Pál, Hegedüs István, Schwott Lajos, Zórád Ernő, Kallus László, Szegő Gizi, Toncz Tibor, Endrődi István, Várnai György, Szürszabó József, Réber László, Kaján Tibor és mások rajzaival. Kiadói papírmappa, a borítón szakadással, 34x24 cm
20218.

Rufpreis:
3 000 HUF

Mihaela Marin: A Journey into World of Gábor Tompa./O Calatorie in Lumea Lui Gábor Tompa. Album by/de Mihaela Marin. A művész, Tompa Gábor (1957-) nemzetközileg elismert erdélyi magyar színházi és film-rendező, színházigazgató, egyetemi tanár, költő, esszéíró által DEDIKÁLT példány! Bucuresti, 2017, Paideia. Angol és román nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
20219.

Rufpreis:
3 000 HUF

Leonardo da Vinci. 1452-1519. Művészeti Alkotások V. Bp., én., Athenaeum, 8 p.+12 t. Kiadói papír mappa.
20220.

Rufpreis:
2 000 HUF

Best of Graphis Typography. + Typography. Selected from the Graphis Annuals. Singapore, 1993-1994, Page One. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötések.
20221.

Rufpreis:
2 800 HUF

Franz Robiller: Lebensräume. Moor Wiese Wald See. DEDIKÁLT! Leipzig - Jena - Berlin,1979,Urania Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne plusz egy fekete-fehér fotóval (kanadai bölény 1976 Ottawa.) Kiadói egészvászon-kötés.
20222.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Szilvitzky Margit: Tájfutás ceruzával. Nádas Péter soraira. 2011, Vince Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20223.

Rufpreis:
2 800 HUF

20224.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Honnef, Klaus: Andy Warhol 1928-1987. Kunst als Kommerz. Köln, 1989, Benedikt Taschen Verlag. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20225.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

[Pethő Bertalan (1935-2020)]: Vay Tamás: A posztmodern Amerikában. Tematikus napló. Bp., 1991, Platon. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20226.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Natura Morta. A Velencei Biennale XLVII. Képzőművészeti kiállítása magyar pavilonjának kiadványa, 4 kötet: Omnia Mutantur; Éva Köves; Judit Hersko; Róza El-Hassan. Bp., 1997, Ludwig Múzeum-Kortrás Művészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, olasz és angol nyelven. Kiadói papírkötés, kiadói kartontokban
20227.

Rufpreis:
2 400 HUF

Keppel Márton Péter et alii: Hauser Beáta. Bp., 2017, EX-BB Kiadói Kft. Színes és fekete-fehér képekkel, reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
20228.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF