Jan Tschichold - Neu chinesische Farben drucke aus der Zehnbambushalle. Der Holzschneider und Bilddrucker. Basel,én.,Holbein Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói haránt-alakú félvászon-kötés, sérült papír védőborítóban, sérült kötéssel, kijáró lapokkal.
A karikatúra fegyverével. [Bp., 1952.], Képzőművészeti Alap. 1 sztl. lev. 27 t. Korcsmáros Pál, Hegedüs István, Schwott Lajos, Zórád Ernő, Kallus László, Szegő Gizi, Toncz Tibor, Endrődi István, Várnai György, Szürszabó József, Réber László, Kaján Tibor és mások rajzaival. Kiadói papírmappa, a borítón szakadással, 34x24 cm
Mihaela Marin: A Journey into World of Gábor Tompa./O Calatorie in Lumea Lui Gábor Tompa. Album by/de Mihaela Marin. A művész, Tompa Gábor (1957-) nemzetközileg elismert erdélyi magyar színházi és film-rendező, színházigazgató, egyetemi tanár, költő, esszéíró által DEDIKÁLT példány! Bucuresti, 2017, Paideia. Angol és román nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
Best of Graphis Typography. + Typography. Selected from the Graphis Annuals. Singapore, 1993-1994, Page One. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötések.
Natura Morta. A Velencei Biennale XLVII. Képzőművészeti kiállítása magyar pavilonjának kiadványa, 4 kötet: Omnia Mutantur; Éva Köves; Judit Hersko; Róza El-Hassan. Bp., 1997, Ludwig Múzeum-Kortrás Művészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, olasz és angol nyelven. Kiadói papírkötés, kiadói kartontokban
Keppel Márton Péter et alii: Hauser Beáta. Bp., 2017, EX-BB Kiadói Kft. Színes és fekete-fehér képekkel, reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.