Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 544

Makovecz Imre: Napló. Naplómásolatok, népművészeti minták, jel-és szerkezetelemzései, meditációs eszközök épület- és tárgyfotók. Makovecz Imre (1935-2011) Kossuth- és Ybl Miklós-díjas építész által DEDIKÁLT! Dombóvár, 1978, Dombóvár Városi Művelődési Központ, 40 p. Kiadói kartonált papírkötés. borítón foltokkal
20193.

Rufpreis:
3 000 HUF

Székely szőnyegek. Szerk.: Viski Károly. Bp., 1928, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Tizenhat színes képpel. Papírkötésben, egy lap szélén apró sérüléssel és hátoldalán szöveget nem érintő firkával, máskülönben jó állapotban.
20194.

Rufpreis:
4 000 HUF

Cseh Szilvia (szerk.): Antal-Lusztig gyűjtemény - A pécsi válogatás 2006-2008. Bp., 2009, Vince. 189+3 p. Színes és fekete-fehér képekkel, többek közt Ferenczy Károly, Vaszary János, Gulácsy Lajos, Tihanyi Lajos, Berény Róbert, Uitz Béla, Aba-Novák Vilmos, Ámos Imre, Anna Margit, Korniss Dezső műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
20195.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dercsényi Dezső: Románkori építészet Magyarországon. Bp., 1972, Magyar Helikon. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas kiadói papír védőborítóban. Megjelent 5000 példányban.
20196.

Rufpreis:
1 000 HUF

Voit Pál: Régi magyar otthonok. Bp., [1943], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 319+1 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval.
20197.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Molnár Sándor: A festészet tanítása. Bp., 2008, Magyar Képzőművészeti Egyetem - Semmelweis Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.
20198.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gergelyi-Wurm: Historické organy na Slovensku. Bratislava, 1982, Opus. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval.
20199.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Lázár Béla: Zichy Mihály élete és művészete. Bp., 1927, Athenaeum. Félvászon kötés, címlap és első oldal felvágatlan, kissé kopottas állapotban.
20200.

Rufpreis:
1 000 HUF

Az Új Idők kézimunka könyve: csomózott-, vert- és rececsipkék. Szerk. és rajzolta: Feyérné Kovács Erzsébet. Közreműködtek: Kövessi Edit és Ujváryné Kerékgyártó Adrienne. A szerkesztő, Feyérné Kovács Erzsébet által DEDIKÁLT példány. Bp., 1935., Singer és Wolfner, 72 p.+XXXII t. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, az elülső borító felső sarkán hiánnyal. +1926-1927 Tündérujjak 5 száma, változó, többnyire sérült állapotban.
20201.

Rufpreis:
1 800 HUF
14

Katsushika Hokusai. Japanese Masterpieces 11. Japán nyelven. Színes képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20202.

Rufpreis:
2 000 HUF

A Művészet Kiskönyvtára 13 kötete: Székely, Koszta, Matisse, Ék Sándor, Czóbel, Chardin, Luchian, Holló László, Vaszary, Rudnay, Fényes, Toulouse-Lautrec. Bp., 1959-1965.,Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötések, kopott borítóval, egy köteten szakadással.
20203.

Rufpreis:
2 400 HUF

Shakespeare-Gallerie. Berlin, é.n. (cca 1880-1900), G. Grote'sche Verlagsbuchhandlung, 14 (fotogravűrök) t. (Hiányos). Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, sérült, viseltes állapotban.
20204.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF