Székely szőnyegek. Szerk.: Viski Károly. Bp., 1928, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Tizenhat színes képpel. Papírkötésben, egy lap szélén apró sérüléssel és hátoldalán szöveget nem érintő firkával, máskülönben jó állapotban.
Cseh Szilvia (szerk.): Antal-Lusztig gyűjtemény - A pécsi válogatás 2006-2008. Bp., 2009, Vince. 189+3 p. Színes és fekete-fehér képekkel, többek közt Ferenczy Károly, Vaszary János, Gulácsy Lajos, Tihanyi Lajos, Berény Róbert, Uitz Béla, Aba-Novák Vilmos, Ámos Imre, Anna Margit, Korniss Dezső műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Voit Pál: Régi magyar otthonok. Bp., [1943], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 319+1 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval.
Az Új Idők kézimunka könyve: csomózott-, vert- és rececsipkék. Szerk. és rajzolta: Feyérné Kovács Erzsébet. Közreműködtek: Kövessi Edit és Ujváryné Kerékgyártó Adrienne. A szerkesztő, Feyérné Kovács Erzsébet által DEDIKÁLT példány. Bp., 1935., Singer és Wolfner, 72 p.+XXXII t. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, az elülső borító felső sarkán hiánnyal. +1926-1927 Tündérujjak 5 száma, változó, többnyire sérült állapotban.