Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 614
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3116747
22259
477
Fóthy János: Csillagok útja. A szerző, Fóthy János (1893-1979) író, újságíró, művészeti kritikus, költő, műfordító által Bresztovszky Ede (1889-1963) író, újságíró, műfordító részére DEDIKÁLT példány. Bp.,(1938),Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, kissé szakadt, kissé kopott borítóval.
3115766
22260
477
400
Szilágyi Sándor: Rajzok és tanulmányok. II. kötet. Bp., 1875. Athenaeum (ny.) [6] + 377 + [1] p. Egyetlen kiadás. Kiadói sérült papírborítóval, fűzés szétvált. Felvágatlan
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF