Zsolnay étkészlet részlet, ritka mintával. 4 tálaló tál, sótartó, tány... https://www.darabanth.com/de/476-Fernauktion/476.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Zsolnay-etkeszlet-reszlet-ritka-mintaval-4-talalo-tal-sotarto-tanyerok-Kezzel-festett-~II3234107
3234107
11499
476
Rufpreis:
6 000 HUF 16,26 EUR , 18,75 USD
Beschreibung: Zsolnay étkészlet részlet, ritka mintával. 4 tálaló tál, sótartó, tányérok. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, egy tányéron repedéssel.
: nagy_andras