Amerikai Egyesült Államok 1883O 1$ Ag "Morgan" jelzett (0.835) Ag keretben (br.:32,86g) T:VF patina USA 1883O 1 Dollar Ag "Morgan" in hallmarked (0.835) Ag frame (br.:32,86g) C:VF patina Krause KM#110