Werbungen

Zahl der Lose: 942

1896 Die grösste Errungenschaft auf dem Gebiete des Instrumentalbaues. Zach'sche Saiteninstrumente Carl Zach & Co., Wien. Neves bécsi hegedűkészítő reklámplakátja, hajtva, alján hiánnyal, 36x29 cm
16601.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1920/30 toiletteseifenpulver, bontatlan doboz, m: 14 cm
16602.

Rufpreis:
1 800 HUF

4 db fémdoboz: A. W. Faber 150. évfordulós (1761-1911); Kugler Henrik Gerbeaud Successeur (cca 1900-1910); Baeder Velmetina Beautifier Cream krémes tégely; Pest szivarka doboz. Változó méretben és állapotban (max. 22,5x16x7,5 cm).
16603.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1920-1946 Vegyes fejléces számlák, levelek, megrendelőlapok, stb.
16604.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1930-1940 Verkaufsräume im Geschmack der Zeit. Farbige Entwürfe ber neuzeitliche Laden-Ausbauten. / Német üzletberendezési katalógus (a korabeli divatnak megfelelő bútorokkal, berendezési tárgyakkal), egészoldalas, színes illusztrációkkal és fekete-fehér ábrákkal. Kiadói harántalakú papírkötés, sérült, foltos borítóval, lapszéli foltokkal, ázásnyomokkal, 30 sztl. lev., 52x23 cm
16605.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1938/39 Goldberger 3 darab termékminta katalógus
16606.

Rufpreis:
5 000 HUF

2005, Lucasfilm, Darth Vader alakú samponos flakon, jelzett, m:22 cm
16607.

Rufpreis:
4 000 HUF

1877 Szeged, Mayer Ferdinand számlája, díszes fejléces papíron, hajtásnyommal, jó állapotban
16608.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1870 Pest, Hotel Pannonia szálloda által kiállított jegyzék bélyegzéssel, díszes fejléces papíron, a szállodáról készült grafikával illusztrálva
16609.

Rufpreis:
1 600 HUF

1877 Szeged, Traub B. és Társa könyvnyomda, könyv. és papírkereskedés számlája, díszes fejléces, címeres papíron, hajtásnyommal, jó állapotban
16610.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1830-60 Gyula, Joseph Bayer, az Első Osztrák Tűzbiztosító Társaság (Ersten österreichischen Brandversicherungs-Gesellschaft) ügynökének német ny. nyomtatott bemutatkozó levele, papír. Hajtott. 42x28,5 cm
16611.

Rufpreis:
2 800 HUF

Székely János és Társa Vaskereskedése Budapest alumínium tároló, m: 10 cm
16612.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF