Werbungen Zahl der Lose: 942
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3214146
16625
476
Advertisement
5 darab klf fémdoboz, vegyes állapotban, Centenárium, Underberg, Milch-Ecken, stb, vegyes méretben
3239783
16626
476
Advertisement
cca 1900 Arad, Bloch H. Papírkereskedés, könyvnyomda papírdoboza 3240250
16627
476
Advertisement
Staedtler Mars Lumograph 2H ceruzabél, eredeti tokban, tartalommal.
3190417
16628
476
Advertisement
cca 1930-1940 Hévvel a szabadba (Pomáz-Dobogókő), BHÉV Turista Terv 16. számolócédula
3156165
16629
476
Advertisement
3152749
16630
476
Advertisement
3152731
16631
476
900
Advertisement
19 db üres fotótasak (Forte, Agfa, stb.), vegyes méretben és állapotban
3183682
16632
476
Advertisement
cca 1934-1966 Vegyes könyvreklámok, tájékoztató kiadványok, prospektusok, stb., össz. 15 db, változó állapotban
3219718
16633
476
Advertisement
cca 2002 A Big Brother (Nagy Testvér) valóságshow 1. évadának szereplőit ábrázoló éttermi alátét, kétoldalas, laminált, 42x30 cm
3237612
16634
476
Advertisement
Vegyes retro reklámos zacskó tétel, Centrum Áruház, Aranypók, Háztartási és Illatszer Boltok, Alkalmi Áruk Háza Vállalat, hajtottak, 33x21 cm és 27x14 cm közötti méretben.
3239958
16635
476
Advertisement
cca 1915 Kiváló finom török pipadohány, a M. kir. Dohányjövedék dekoratív fém doboza, kopásnyomokkal, 14×11×3,5 cm
3220016
16636
476
Advertisement
1912 Die Maschinenfabrik R. Wolf Magdeburg-Buckau 1862-1912. Aus Anlass des 50 jährigen Bestehen. Németországi gépgyár 50. jubileuma alkalmából kiadott album, számos egészoldalas, fekete-fehér ill. színes képpel. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, az elülső szennylapon "R. Wolf, Magdeburg-Buckau budapesti fióktelepe" bélyegzővel.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF