Werbungen

Zahl der Lose: 942

5 darab klf fémdoboz, vegyes állapotban, Centenárium, Underberg, Milch-Ecken, stb, vegyes méretben
16625.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

cca 1900 Arad, Bloch H. Papírkereskedés, könyvnyomda papírdoboza
16626.

Rufpreis:
5 000 HUF

Staedtler Mars Lumograph 2H ceruzabél, eredeti tokban, tartalommal.
16627.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1930-1940 Hévvel a szabadba (Pomáz-Dobogókő), BHÉV Turista Terv 16. számolócédula
16628.

Rufpreis:
1 400 HUF

51 db vegyes könyvjelző
16629.

51 db vegyes könyvjelző

Rufpreis:
2 000 HUF

51 db vegyes könyvjelző
16630.

51 db vegyes könyvjelző

Rufpreis:
2 000 HUF

19 db üres fotótasak (Forte, Agfa, stb.), vegyes méretben és állapotban
16631.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

cca 1934-1966 Vegyes könyvreklámok, tájékoztató kiadványok, prospektusok, stb., össz. 15 db, változó állapotban
16632.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 2002 A Big Brother (Nagy Testvér) valóságshow 1. évadának szereplőit ábrázoló éttermi alátét, kétoldalas, laminált, 42x30 cm
16633.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Vegyes retro reklámos zacskó tétel, Centrum Áruház, Aranypók, Háztartási és Illatszer Boltok, Alkalmi Áruk Háza Vállalat, hajtottak, 33x21 cm és 27x14 cm közötti méretben.
16634.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1915 Kiváló finom török pipadohány, a M. kir. Dohányjövedék dekoratív fém doboza, kopásnyomokkal, 14×11×3,5 cm
16635.

Rufpreis:
6 000 HUF

1912 Die Maschinenfabrik R. Wolf Magdeburg-Buckau 1862-1912. Aus Anlass des 50 jährigen Bestehen. Németországi gépgyár 50. jubileuma alkalmából kiadott album, számos egészoldalas, fekete-fehér ill. színes képpel. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, az elülső szennylapon "R. Wolf, Magdeburg-Buckau budapesti fióktelepe" bélyegzővel.
16636.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF