Werbungen Zahl der Lose: 942
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3054084
16987
476
Advertisement
Díszkard, acél pengével, nyolcszögletű, tömör bronz kosárral és levélmintákkal díszített markolattal, a pengén és a kosár belső oldalán jelzéssel, kisebb kopásokkal, h: 92 cm
3054099
16988
476
9500
Advertisement
Klasszikus magyar vívókard, acél pengével, esztergált fa markolattal, jelzett a pengén (S2000) és a kosáron (Made in Hungary), korának megfelelő, kopottas állapotban, h: 78 cm
3233290
16989
476
Advertisement
Antik vadásztőr őzláb nyéllel. Jelzett MB 28 cm Bőr tokkal
3232902
16990
476
4600
Advertisement
2 db Victorinox bicska 6, 8 cm 3221531
16991
476
60000
Advertisement
Gamo Hunter 440 spanyol légpuska. Kaliber: 4,5 mm, h: 110 cm 3240345
16992
476
Advertisement
Válik jelzett egyedi készítésű zsebkés, bicska. Szaru, réz. Jelzett 17 cm Bőr tokkal 2769929
16993
476
38000
Advertisement
Keleti tőr, achát és kőberakásokkal, pengéje festett, h: 38 cm
2873435
16994
476
28000
Advertisement
Replika pisztoly, antikolt, h: 22 cm
3181810
16995
476
Advertisement
Indiai gurkha, a 2 darab másodlagos késsel, sérült bőr tokban, teljes h: 24,5 cm 3075830
16996
476
Advertisement
Mini rugós bicska a penge nem áll meg. 4 cm
3218256
16997
476
50000
Advertisement
1861M gyalogostiszti szablya, jelzett: "F. Hörste / Solingen", fém hüvellyel, némi kopással, h: 88 cm 3150139
17010
476
Advertisement
Nemzetőrök Szövetsége 1848, 1956, 1989 Miskolc gumibélyegző
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF