https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Uhren

Zahl der Lose: 62

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Jaeger Le Coultre Atmos asztali óra 528-6 szerkezettel Aranyozott tok, üveg oldalakkal. Az óraszerkezet felhúzást nem igényel. A szerkezet hátán található tartály klóretán gázt, egy membránt és egy spirálrugót tartalmaz. A gáz a hőmérséklet legapróbb változására tágul vagy szűkül, ezzel mozgatva a membránt. 1 Celsius-fok hőmérséklet-változás hatására a szerkezet 48 órányi járástartalékot képez cca 1970. Szerkezetszám 105205; Tok korrodált, az üveg karcos, a szerkezet elindult de átnézést igényel, a szerkezet és a számlap szép állapotban   240x200x170 mm
1
12512.

Jaeger Le Coultre Atmos asztali óra 528-6 szerkezettel Aranyozott tok, üveg oldalakkal. Az óraszerkezet felhúzást nem igényel. A szerkezet hátán található tartály klóretán gázt, egy membránt és egy spirálrugót tartalmaz. A gáz a hőmérséklet legapróbb változására tágul vagy szűkül, ezzel mozgatva a membránt. 1 Celsius-fok hőmérséklet-változás hatására a szerkezet 48 órányi járástartalékot képez cca 1970. Szerkezetszám 105205; Tok korrodált, az üveg karcos, a szerkezet elindult de átnézést igényel, a szerkezet és a számlap szép állapotban 240x200x170 mm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
340 000 HUF
921,41
EUR
,
1 062,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Art nouveau asztali óra. Ezüstözött alpakka, gyümölcsfák között kapaszkodó nőalakot megformáló kompozícióval, jelzés nélkül, szerkezete nem működik. Kopással, m: 28 cm
1
12513.

Art nouveau asztali óra. Ezüstözött alpakka, gyümölcsfák között kapaszkodó nőalakot megformáló kompozícióval, jelzés nélkül, szerkezete nem működik. Kopással, m: 28 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
EUR
,
343,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Falióra. Kézzel festett zománc számlappal. Griffier St. Maixent. Felesütős, kézi felhúzós, inga nélkül. jó állapotban, fém házzal. 39x26 cm
1
12514.

Falióra. Kézzel festett zománc számlappal. Griffier St. Maixent. Felesütős, kézi felhúzós, inga nélkül. jó állapotban, fém házzal. 39x26 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
EUR
,
150,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Biedermeier asztali óra oszlopos, feles ütős szerkezet, működik, számlap sérült 45x55 cm
1
12515.

Biedermeier asztali óra oszlopos, feles ütős szerkezet, működik, számlap sérült 45x55 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Asztali óra, kézzel festett fa tokban, mechanikus negyedütős szerkezettel. Kopott, hátlap hiány. m: 52 cm
1
12516.

Asztali óra, kézzel festett fa tokban, mechanikus negyedütős szerkezettel. Kopott, hátlap hiány. m: 52 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
45 000 HUF
121,95
EUR
,
140,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1897-1930 ANSONIA CLOCK CO., NEW YORK kandallóóra, fém házzal, eredeti szerkezettel, törött kulccsal, ingával, nem működik, kopással, sérült számlappal, 39x24x18 cm
1
12517.

cca 1897-1930 ANSONIA CLOCK CO., NEW YORK kandallóóra, fém házzal, eredeti szerkezettel, törött kulccsal, ingával, nem működik, kopással, sérült számlappal, 39x24x18 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
3 db új állapotú Charles Berrin svájci kvarc karóra eredeti dobozában, bőr szíjjal d: 33 mm
1
12518.

3 db új állapotú Charles Berrin svájci kvarc karóra eredeti dobozában, bőr szíjjal d: 33 mm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kézzel festett svéd fa falióra kvarc szerkezettel 27x47 cm
1
12519.

Kézzel festett svéd fa falióra kvarc szerkezettel 27x47 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bronz papagáj óraalkatrész / óradísz, jelzés nélkül, kopással, h: 18 cm
1
12520.

Bronz papagáj óraalkatrész / óradísz, jelzés nélkül, kopással, h: 18 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kalmár Pál?: Falióra. Anyagában színezett üvegblokkokból épített iparművész falióra, elemes szerkezettel ingával, hibátlan, 28x23 cm
1
12521.

Kalmár Pál?: Falióra. Anyagában színezett üvegblokkokból épített iparművész falióra, elemes szerkezettel ingával, hibátlan, 28x23 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antik asztali óra, zsírkő házban, nem működik, m: 13 cm
1
12522.

Antik asztali óra, zsírkő házban, nem működik, m: 13 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fossil The Desert dweller limitált mechanikus szerkezetű karóra. Üveg hátlap, d: 43 mm, bőr szíjjal, eredeti dobozában. Működő, jó állapotban
1
12523.

Fossil The Desert dweller limitált mechanikus szerkezetű karóra. Üveg hátlap, d: 43 mm, bőr szíjjal, eredeti dobozában. Működő, jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse