Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Gödöllői Jamboree -Az egyik angol (cserkész) parancsnok. Ceruza, papír, jelzett, / Scout Jamboree 1933. Gödöllő, British scout chief. Pencil drawing 16x21 cm
A magyar cserkészek nemzeti nagytáborának emlékkönyve (1926 július 9-21). Szerk.: Dr. Sík Sándor és Dr. Zsembery Gyula. Bp., 1927, Hornyánszky Viktor Rt., 116 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, részben szétváló fűzéssel. (Ritka!)