Militaria

Zahl der Lose: 146

Detonátorgránát alkatrész fém doboza, feliratos, 13x21,5 cm
17070.

Rufpreis:
3 000 HUF
17

cca 1946-1947 Vásony Béla (1910-1988) huszár őrnagy részére küldött 2 db levelezőlap és 2 db távirat
17071.

Rufpreis:
2 800 HUF

1931 M. Kir. Honvéd Ludovika-Akadémia osztályozási értesítője Vásony Béla (1910-1988) későbbi huszár őrnagy részére, vitéz Jány Gusztáv (szül. Hautzinger) (1883-1947) Akadémia parancsnok, későbbi m. kir. honvéd tábornok (1934-től), 1940 és 1943 között a 2. magyar hadsereg parancsnoka autográf aláírásával és egy további beazonosítandó aláírással, valamint Vásony Béla hozzátartozója, feltehetően apja, Vásony Béla ny. huszár ezredes autográf aláírásával. Apró szakadásokkal.
17072.

Rufpreis:
8 000 HUF

Antik szurony. Köpűs döfőszurony, XVIII-XIX. sz. Korrodált vas, h: 50 cm
17073.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
15

Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, gyalogos hadosztály, páros zászló és kalligrafikus díszítéssel, kis kopással, d: 8,5 cm
17074.

Rufpreis:
3 000 HUF

Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, színes dupla zászló, csillag és kalligrafikus díszítéssel, sérült, d: 9,5 cm
17075.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, színes csomózott dupla zászló, császárfalevél és kalligrafikus díszítéssel, sérült, d: 8,5 cm
17076.

Rufpreis:
1 000 HUF

Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, ritka zászló- és virágdíszítéssel, lepattanásokkal, d: 8 cm
17077.

Rufpreis:
1 000 HUF

1896 SMS Budapest, az Osztrák-Magyar Cs. és Kir. Haditengerészet Monarch-osztályú partvédő páncélosának vízre bocsátása, kartonra kasírozott fotó, sarkain kissé sérült, dekoratív kartonon, 16,5x12,5 cm (teljes méret: 25x21,5 cm)
17078.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Fogarasi gyűjtemény: csapatfotó, és katonai témájú képeslapok 4 db
17079.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

cca 1943-44 8 db tábori postai levelezőlap
17080.

Rufpreis:
3 000 HUF

1867 Pesth, Obsit (Abschied), hódmezővásárherlyi születésű, 46. gyalogezred kötelékébe tartozó közkatona részére, címerrel dekorált, papírfelzettel, beazonosítandó aláírással, hajtásnyomokkal
17081.

Rufpreis:
4 000 HUF
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF