Militaria

Zahl der Lose: 146

1919 Budapest, a román hadsereg katonái (talán a Városligetben), Vastagh Béla felvétele, 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x21 cm
17058.

Rufpreis:
2 400 HUF

Zimbródy Gulyás (Lehmayer) Ferenc (1909-1979) grafikus, festőművész 2 db katonai fotója 4x6 cm
17059.

Rufpreis:
3 000 HUF

1919 Stobbe Kálmán (1883-1936) építőmester, díszlettervező, labdarúgó, a magyar válogatott edzője pecséttel jelzett fotója, a Krasznaja Recska, Rjecska, Krasnaia- Rjetschka (Vladivostok) hadifogoly tárborban tartott osztrák színházi előadás (Szép Heléna);. feliratozott / Austrian play in the Krasnaia- Rjetschka (Vladivostok) Japanese-Russian POW (prisoner of war) camp. photo 13x7 cm
17060.

Rufpreis:
5 000 HUF

1852 Báró Josef Schwäger von Hohenbruck (1804-1864) vezérőrnagy aláírásával ellátott német ny. osztrák katonai okmány (Legitimations Decret), másfél beírt oldal, viaszpecséttel
17061.

Rufpreis:
4 000 HUF

I. világháborús katonai csoportkép lóval és puskákkal, jelzés nélküli fotó, sérült, 8,5x11,5 cm
17062.

Rufpreis:
2 000 HUF

1919 A Krasznaja Recska, Rjecska, Krasnaia- Rjetschka (Vladivostok) hadifogoly tárborb melleti kikötő Stobbe Kálmán (1883-1936) építőmester, díszlettervező, labdarúgó, a magyar válogatott edzője pecséttel jelzett fotója, feliratozott, kissé sérült / Port of Krasnaia- Rjetschka (Vladivostok) Japanese-Russian POW (prisoner of war) camp. photo with some damage 15x9,5 cm
17063.

Rufpreis:
6 000 HUF

1919 Stobbe Kálmán (1883-1936) építőmester, díszlettervező, labdarúgó, a magyar válogatott edzője pecséttel jelzett fotója, a Chabarovsk, Habarovszk hadifogoly tárborban művészeti kiállítás feliratozott / Art exhibition in the Chabarovsk (Vladivostok) POW (prisoner of war) camp. photo 14x9 cm
17064.

Rufpreis:
6 000 HUF
9

Vitéz Pisky Zoltán (1893-1945) gyalogsági ezredes, hátoldalán saját kezű soraival, felületén törésnyomok, 14×9 cm
17065.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

cca 1916 I. világháborús demoralizálásra szolgáló propaganda orosz szórólap magyar, cseh, román, nyelven a monarchia katonáinak./ cca 1916 Russian propaganda leaflet for World War I demoralization in Hungarian, Czech, Romanian, for the soldiers of the monarchy.
17066.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1941 9+1db II. világháborús mozgalmas katonai fotó negatív. 9x6 cm
17067.

Rufpreis:
5 000 HUF

Katonai hídépítés az orosz fronton, 7 db negatív, 6x9 cm
17068.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

cca 1952 Koreai háború amerikai tiszti téli kabát. M 38 méret. belül egy két folttal, jó állapotban / Korean War (1950-1953) US army officer's winter jacket Med size 38. With a few small stains inside
17069.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF