Budapest 150

Zahl der Lose: 23

Kopp Jenő: A háromszáz éves Pesti Papnövelde. Bp., 1948, Központi Papnevelő Intézet.35 p. + LXXII t. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, ragasztott borítóval. Hátsó bortó nélkül
18087.

Rufpreis:
1 400 HUF

1854 Pest, Két Szerecsen és Könyök utcában (Ez utca vonalában épült meg a Sugár út később) álló ház házbérének kimutatása a bérlők felsorolása és engedményezése okmányon 30 kr szignettával
18088.

Rufpreis:
4 000 HUF

Saly László: Az egyetemi templom. A Pálosok régi pesti szentegyháza. Bp., 1926, "Élet", 83+3 p.+21 (fekete-fehér fotók) t. A borító Márton Lajos munkája. Kiadói papírkötés, foltos, szakadt borítóval.
18089.

Rufpreis:
2 400 HUF

Budapest Duna-balparti környéke. Szerk.: Barcza Imre és Thirring Gusztáv. Dr. Thirring: Részletes Magyar Utikalauzok I. Budapest és környéke. 3. köt. Bp., 1923, Turistaság és Alpinizmus, 2 sztl. lev.+ 204+II p.+2 (térképek, az egyik kihajtható) t. Kiadói papírkötés, kissé sérült, egy térkép hiányzik.
18090.

Rufpreis:
2 800 HUF

18091.

Rufpreis:
800 HUF

Charles Gaudin 1867. Budapest a Vigadó a megnyitása elött. Sztereofotó 18x8 cm
18092.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

18093.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

18094.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

18095.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

18096.

Rufpreis:
800 HUF

Károlyi Árpád: Buda és Pest visszavívása 1686-ban. A kétszázados emlékünnepély alkalmára Budapest fővárosa megbízásából eredeti kútfők alapján írta - -. A kétszázötvenéves évfordulóra átdolgozta: Wellmann Imre. Bp.,1936., Budapest Székesfőváros, XIX+3+406 p.+6 (kihajtható képtáblák)+4 (kihajtható térkép) t. Fekete-fehér egészoldalas képtáblákkal. Kiadói papírkötés, amatőr módon javított kötéssel és gerinccel, az elülső borítón hiánnyal, egy kihajtható tábla ketté szakadt, a lapok felső szélein kis sérülésekkel (eredetileg felvágatlan példány lehetett és felvágták.)
18097.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF